Спортивне душпастирство кам’янець-подільської дієцезії
м. Кам’янець-Подільський 32300, вул. Францисканська 2
+38 096 319 11 60
Наші новини
У Хмельницькому відбувся футбольний турнір св. Альберта Хмельовського
2 листопада 2016, 23:46

29 жовтня у м. Хмельницькому відбувся турнір св. Альберта Хмельовського серед дітей віком 12-14 років та юнаків віком 15-17 років. Символічно, що саме цього року 25 грудня минає 100 років з дня смерті брата Альберта, який певний період часу свого життя проживав на Поділлі.

 

Галерея

Учасники змагань, а саме: «Сіон», парафія Христа Царя Всесвіту м. Хмельницький; «Fortes», парафія Непорочного Серця ПДМ, м. Хмельницький; «Magnificat», парафія Непорочного Зачаття ПДМ, с. Мурафа; «Agema Dei», парафія св. Олексія, м. Жмеринка; «Fraternitas», парафія Воздвиження Святого Хреста, м. Шепетівка та гості турніру – «Кармель», Санктуарій Матері Божої Святого Скапулярію, м .Бердичів. Всі команди привезли із собою речі, які будуть передані дітям з інтернатів у с. Соколівка та с. Солобківці, що на Хмельниччині.

Змагання розпочалися Службою Божою, яку очолив о. Микола Лучинський. Після Служби відбулося жеребкування команд та презентація життя та постаті святого брата Альберта. О. Микола, який досить глибоко знайомий із св. Альбертом, адже ще у семінарії писав на цю тему магістерську роботу, досить глибоко розповів про важливість милосердя до кожної людини як це вчив св. Альберт.

Опівдні розпочалися ігри, які завершилися так:

Вікова категорія 12-14 років:

Agema Dei – Magnificat 4:1

Fortes – Fraternitas 2:6

Сіон – Agema Dei 1:2

Fraternitas – Fortes 4:2

Magnificat – Сіон 1:2

Фінал: Fraternitas – Agema Dei 4:1

 

Вікова категорія 15-17 років:

Magnificat – Fortes 1:2

Кармель – Сіон 0:5

Сіон – Magnificat 4:6

Fortes – Кармель 1:4

Кармель – Magnificat 6:4

Сіон – Fortes 9:1

 

Отже, у віковій категорії 12-14 років перемогла команда з Шепетівки, яка у фіналі переграла своїх однолітків із Жмеринки з рахунком 4:1. А у віковій категорії 15-17 років одразу 3 команди набрали по 6 очок і переможця було визначено за різницею забитих та пропущених м’ячів. Переможцем стала команда «Сіон» з Хмельницького, друге місце за «Magnificat», треті – «Кармель».

Були визначені, уже традиційно, кращий гравець і воротар, а також бомбардир:

Кращі гравці:

юнаки 15-17 років:
бомбардир – Тарасек Назар (Сіон)
гравець – Подвисоцький Владислав (Сіон)
воротар – Думанський Валентин (Magnificat)
кращі гравці:

діти 12-14 років:
гравець – Манжалій Ярослав (Fraternitas)
бомбардир – Димчук Віктор (Fraternitas)
воротар – Шклярук Артем (Agema Dei).

 

Наступний турнір для дітей та юнаків відбудеться 14 січня 2017 року у м. Хмельницькому. Цього дня відбудеться Різдвяна зустріч команд і Кубок Трьох Царів.

Юрій Карвацький

Галерея