Спортивне душпастирство кам’янець-подільської дієцезії
м. Кам’янець-Подільський 32300, вул. Францисканська 2
+38 096 319 11 60
Наші новини
У Хмельницькому відбувся «Пасхальний турнір» з футболу серед дітей і юнаків
29 квітня 2018, 22:34

Цьогорічний «Пасхальний турнір», який відбувся 21 квітня у Хмельницькому, зібрав 6 команд. У старшій категорії (15-17 років) між собою зіграли 4 команди, натомість у молодшій категорії (12-14 років) – лише 2 команди. Турнір розпочався Святою Месою, яку целебрував віце-директор Спортивного Душпастирства Кам’янець-Подільської дієцезії о. Олександр Бурмістров. На проповіді о. Олександр підкреслив, що так, як на полі кожна команда і кожен гравець має грати до фінального свистка, подібно кожен християнин має залишатися вірним Богові до останнього подиху життя.
 
Після Святої Меси учасники мали можливість поснідати та поспілкуватися. Наступним пунктом програми була конференція, яку провів о. Олександр Кушта, вікарний священик парафії Христа Царя Всесвіту у м. Хмельницькому, на тему покликання. О. Кушта звернув увагу на те, що у кожної людини має бути мета в житті.
 
«Без мети ми стаємо подібні до тварин, які лише існують. Щоб зрозуміти, що Бог хоче від людини, до чого кличе і яка є мета кожного, потрібно постійно перебувати в єдності з Христом. Також дуже важливою чеснотою в покликанні є мудрість. Ця чеснота потрібна для того, щоб виконати Божий план в своєму житті. Бог не робить шаблонів, кожен має своє унікальне покликання».
 
І на кінець, як підкреслив о. Олександр, головне покликання, це всім своїм життям славити Бога: «Тож, коли ви їсте, чи коли ви п’єте, або коли інше що робите, усе на Божу славу робіть!». (1 Кор 10,31)
 
Після конференції відбулося жеребкування команд і безпосередньо самі матчі, які проходили на майданчику Спортивного Комплексу «Новатор». Всі учасники приклали максимум зусиль, щоб стати першими, однак результати турніру наступні:
 
Старша категорія – юнаки (15-17 років)
І місце – «Magnificat» (парафія Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, с. Мурафа)
ІІ місце – «Сіон» (парафія Христа Царя Всесвіту, м. Хмельницький)
ІІІ місце – «Fortes» (парафія Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії, м. Хмельницький)
ІV місце – «БарСА» (парафія Святої Анни, м. Бар)
 
Було визначено також кращих гравців турніру:
Кращий гравець – Чекирда Руслан («Сіон»)
Кращий воротар – Задорожний Юрій («Magnificat»)
Кращий бомбардир – Ломінський Кирил («Fortes»)
 
Молодша категорія – діти (12-14 років)
І місце – «Сіон» (парафія Христа Царя Всесвіту, м. Хмельницький)
ІІ місце – БарСА (парафія Святої Анни, м. Бар)
 
Кращим гравцем турніру став Житніковський Владислав («Сіон».
 
Турнір закінчився нагородженням команд та спільною молитвою.
Відділ Спортивного Душпастирства дякує усім учасникам, які взяли участь у цьогорічному турнірі і звичайно чекаємо всіх Вас на наступних наших турнірах.
 
о. Олександр Бурмістров
 
 Більше фото тут