Спортивне душпастирство кам’янець-подільської дієцезії
м. Кам’янець-Подільський 32300, вул. Францисканська 2
+38 096 319 11 60
Інші новини
Футболіст Філіп Малрін став священиком
2 серпня 2017, 23:08

 

Таїнство в домініканському храмі Спасителя в Дубліні прийняв Філіп Малрін з рук архієпископа Августина Ді Ноя ОР.
 
Філіп Малрін, який виступав свого часу за «Манчестер Юнайтед» і збірну Північної Ірландії, був висвячений на священика, пише сайт ірландської провінції Чину проповідників.
 
Філіп Малрін – один з десяти футболістів в історії «Манчестер Юнайтед», який став переможцем молодіжного Кубка Англії. У МЮ він грав разом з Девідом Бекхемом, братами Невіллом та Нікі Баттом. Продовжив свою кар`єру в «Норвіч Сіті», «Кард Сіті» та інших клубах Великобританії. Так само виступав за збірну своєї країни. Філіп Малрін пішов з професійного спорту в 2008 році.
 
Повісивши бутси на цвях він пішов до семінарії, після завершення курсу філософії був відправлений в Папський ірландський коледж в Римі і вивчав богослов`я в Григоріанському університеті. У 2012 Малрін вирішив вступити в Орден Проповідників (домініканців).
 
Як писав раніше КМЦ: футболістом він заробляв понад 700 тисяч доларів на рік. Малрін дебютував у «Манчестер Юнайтед»  в 1997 році після успіху в юніорській команді.
 
Два роки потому він перейшов до «Норвіч Сіті» , проте його кар’єру зіпсували численні травми. Уродженець Белфаста 27 разів виходив на поле у складі збірної Північної Ірландії, а завершив футбольну кар’єру в 2009 році.
 
Джерело: Львівська архідієцезія з посиланням на dominicans.ie